آیا فردا سه شنبه مدارس تعطیل است؟ | 2 آذر 95

Admin

آیا فردا سه شنبه مدارس تعطیل است؟، آیا شنبه مدارس تعطیل است؟، آیا فردا سه شنبه 25 آبان 95 مدارس تهران تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس، وضعیت تعطیلی مدارس تهران 29 آبان 95 | آیا شنبه تعطیل است؟، آیا شنبه 29 آبان 95 مدارس تعطیل است؟ | وضعیت تعطیلی مدارس، فردا کدام مدارس تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس سه‌شنبه 25 آبان 95، تعطیلی مدارس، آیا سه شنبه 2 آذر 95 مدارس تعطیل است / ۹۵/۰۹/۰۲، آیا فردا سه شنبه 2 آذر 95 تعطیل است؟، آیا فردا سه شنبه 25 آبان 95 مدارس تهران تعطیل است؟، تعطیلی مدارس

آیا فردا سه شنبه مدارس تعطیل است؟

وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه 2 آذر 95

تعطیلی مدارس نوبت صبح برخی شهرستان های خراسان رضوی (2 آذر 95)

به علت برودت هوا، یخ زدگی سطح معابر و جاده ها مدارس ابتدایی برخی شهرستانهای استان در نوبت صبح فردا سه شنبه دوم آذر تعطیل است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی در اطلاعیه ای اعلام کرد : به علت برودت هوا، یخ زدگی سطح معابر و جاده ها مدارس ابتدایی در نوبت صبح فردا سه شنبه دوم آذر در مناطق و شهرستان های کلات، نوخندان، درگز، گلبهار، چناران، طرقبه و شاندیز،تبادکان،منطقه مزداوند شهرستان سرخس، احمد آباد، رضویه و نواحی هفتگانه مشهد تعطیل است.

ضمنا کلیه مدارس استثنایی در تمامی دوره های تحصیلی در مناطق و نواحی ذکر شده تعطیل می باشد.

تعطیلی سایر مقاطع در این شهرستان و نیز شهرستانهای دیگر استان در حال بررسی و تصمیم گیری است که در صورت تصمیم گیری در این زمینه اطلاع رسانی به مردم انجام می شود.

اطلاعیه تعطیلی مدارس استان اردبیل (2 آذر 95)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل، روز سه شنبه 2 آذر ماه 1395 به دلیل برودت هوا، تعطیلی دوره های تحصیلی در شهرها و مناطق استان به شرح ذیل اعلام می گردد:

سری قبل از ظهر (نوبت صبح):

اردبیل، خلخال، سرعین، هیر، نمین / پیش دبستانی و ابتدایی

مشکین شهر / پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه دور اول

نیر / پیش دبستانی


تعطیلی بعضی از مدارس در خراسان شمالی سه شنبه (2 آذر 95)

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای خراسان شمالی، برودت هوا و لغزندگی معابر در سطح برخی شهرستان های استان موجب تعطیلی مدارس به شرح زیر شد :

در شهرستان بجنورد مقاطع پیش دبستانی و دبستان در شیفت صبح تعطیل است؛

در شهر شیروان پیش دبستانی و دبستان و در روستاهای شیروان همه مقاطع تحصیلی شیفت صبح تعطیل است؛

در شهر فاروج مقاطع پیش دبستانی و دبستان و همه مقاطع روستاهای فاروج در شیفت صبح تعطیل است ؛

مقاطع پیش دبستانی و دبستان شهر راز در شیفت صبح تعطیل است.

وضعیت تعطیلی مدارس هرمزگان سه شنبه (2 آذر 95)

بنا بر اعلام مدیریت شورای هماهنگی بحران استان فردا سه شنبه، دوم آذرماه، بجز سه شهرستان غرب استان (بندرلنگه، بستک و پارسیان) مدارس سایر مناطق استان در نوبت صبح تعطیل است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان؛ بنا بر اعلام مدیریت شورای هماهنگی بحران استان و با توجه به تداوم شرایط نامناسب جوی ، فردا سه شنبه، دوم آذرماه ، بجز سه شهرستان غرب استان(بندرلنگه،بستک و پارسیان) مدارس سایر مناطق استان در نوبت صبح تعطیل است.

گفتنی است؛ تصمیم گیری برای مدارس نوبت عصر حداکثر تا ساعت 11 فردا اعلام می گردد.

تعطیلی مدارس بستک و بندرلنگه و پارسیان (2 آذر 95)

مدیر آموزش وپرورش شهرستان بندرلنگه از تعطیلی مدارس شیفت صبح بعلت بدی شرایط آب وهوایی خبر داد. به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، ایرج سوغانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با هماهنگی که با فرماندار شهرستان بندرلنگه بعمل آمد با توجه به بدی شرایط جوی و بادهای شدید و وجود ریزگردها تمامی مقاطع تحصیلی شیفت صبح در بندرلنگه تعطیل است.

فرماندار شهرستان بستک: به دلیل بروز پدیده گرد و غبار، کلیه مقاطع تحصیلی شهرستان بستک در مناطق شهری و روستایی فردا سه شنبه 2 آذرماه تعطیل است. عبدالله پرتابیان افزود: این تعطیلی به دلیل پیش بینی شدت گرفتن میزان غلظت گرد و غبار و بالا رفتن میزان آلودگی هوا در روز سه شنبه و برای حفظ سلامت شهروندان اعلام شده است.

مدارس شهرستان پارسیان هم تعطیل شد

بعداز اعلام تعطیلی مدارس توسط فرمانداران بستک و بندر لنگه، فرمانداری پارسیان نیز در بیانیه ای اعلام کرد مدارس این شهرستان نیز تعطیل می باشد که به شرح ذیل است:

"باسلام امروزسه شنبه ٩٥/٩/٢ کلیه مقاطع تحصیلى نوبت صبح در سطح شهرستان پارسیان به علت وضعیت جوى نامناسب تعطیل اعلام می شود و در خصوص نوبت عصر با توجه به اوضاع جوى مجدداًتا قبل از ظهر تصمیم گیرى و اعلام خواهد شد.

اخبار تعطیلی مدارس کشور در نقاط مختلف ایران برای روز سه شنبه 1 آذر 95، اینجا درج خواهد شد. به محض اعلام این بخش بروزرسانی و تکمیل خواهد شد ...


وضعیت تعطیلی مدارس دوشنبه 1 آذر 95

تعطیلی مدارس ابتدایی 6 شهر اردبیل به علت بارش برف (1 آذر 95)


به گزارش فارس از اردبیل، بر اساس اطلاعیه‌ای که صبح امروز آموزش و پرورش استان اردبیل اعلام کرد امروز دوشنبه اول آذر‌ماه نوبت صبح دانش‌آموزان پیش دبستانی و ابتدایی در اردبیل، خلخال، سرعین، نمین، نیر و هیر به علت برودت هوا و بارش برف تعطیل اعلام شدند.

با ورود سامانه سرد بارشی از چند روز پیش هوای شهرهای مختلف اردبیل به ویژه مناطق مرکزی و جنوبی این استان با بارش برف و برودت هوا روبه‌رو شده به طوری که در اکثر شهرهای مرکزی و جنوبی استان اردبیل دمای هوا به منهای 10 درجه نیز رسیده است.

گرد و خاک مدارس بندرعباس را تعطیل کرد (1 آذر 95)

بروز پدیده گرد و غبار در بندرعباس، موجب تعطیلی مدارس مقطع ابتدایی این شهرستان در نوبت صبح و بعد از ظهر دوشنبه شد.

مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان در گفت و گو با ایسنا، منطقه خلیج فارس، با تأیید این خبر گفت: در پی بروز پدیده گرد و غبار و در راستای حفظ سلامت دانش آموزان، تمامی مدارس ابتدایی مناطق شهری و روستایی این شهرستان در نوبت صبح و بعد از ظهر دوشنبه تعطیل است.

دانش هامشی پور اضافه کرد: امیدوارم با بهبودی وضعیت هوا و رفع گرد و خاک حاکم بر شهر بندرعباس از فردا شاهد بازگشایی مدارس مقطع ابتدایی باشیم.
کلیه مدارس ابتدایی شهرستان میناب نیز تعطیل شد (1 آذر 95)

بدنبال بروز پدیده گرد و غبار و تعطیلی مدارس ابتدایی بندرعباس، کلیه مدارس ابتدایی شهرستان میناب نیز تعطیل شد.

غلامرضا سالاری رئیس آموزش و پرورش شهرستان میناب در گفت و گو با ایسنا، منطقه خلیج فارس در میناب، بدنبال بروز پدیده گرد و غبار در نوار جنوبی استان، و بر اساس تشخیص و تصمیم مدیریت بحران شهرستان، کلیه مدارس ابتدایی مناطق شهری و روستایی میناب، در نوبت صبح و عصر دوشنبه تعطیل خواهد بود.
تعطیلی مدارس ابتدایی درگز به دلیل برودت هوا (1 آذر 95)

ساعت 24 - رئیس روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: به دلیل برودت شدید هوا، یخبندان و لغزندگی معابر، مدارس ابتدایی و پیش دبستانی شهرستان درگز در نوبت صبح دوشنبه اول آذر ماه تعطیل است.

محمدرضا فرهادی نیا افزود: فعالیت آموزشی در سایر مقاطع تحصیلی و دیگر شهرستان های استان، طبق روال گذشته برقرار است.
مدارس نوبت صبح دیلمان تعطیل شد (1 آذر 95)

خبرگزاری فارس: بارش برف شدید موجب تعطیلی مدارس ابتدایی در نوبت صبح امروز در دیلمان سیاهکل شده است.

تغییر شرایط جوی و بارش برف و باران موجب شده تا هوای این استان کاهش چشمگیر دما را داشته باشد و اکنون در نقاط جلگه ای گیلان باران و ارتفاعات و کوهستان ها برف است.

مدیر کل آموزش و پرورش گیلان امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به وضعیت تعطیلی مدارس اظهار کرد: به دلیل بارش برف شدید تنها مدارس ابتدایی دیلمان سیاهکل در نوبت صبح امروز تعطیل است.
امروز تمام دانشگاه‌ها و مدارس ایذه تعطیل است (1 آذر 95)

فرماندار ایذه از تعطیلی دانشگاه‌ها و تمام مقاطع تحصیلی مدارس این شهرستان در 2 نوبت صبح و عصر، امروز دوشنبه یکم آذرماه با توجه به وقوع پدیده گردوغبار محلی و وضعیت ناسالم هوا خبر داد.

محسن بیرانوند در گفت‌وگو با خبرنگار علمی و آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، با بیان اینکه تعطیلی مدارس در ساعت 8:30 دقیقه امروز به همه مدارس و دانشگاه‌ها در سطح شهرستان ابلاغ شد، اظهار کرد: با توجه به اینکه این پدیده ناشی از بلند شدن خاک‌های منطقه‌ای است و از روز قبل توسط هواشناسی پیش‌بینی و اعلام نشده بود، اعلام تعطیلی از روز گذشته امکان‌پذیر نبود.
تعطیلی مدارس ابتدایی منطقه دیلمان و ماسوله (1 آذر 95)

به گزارش خبرنگار پانا از گیلان، شاهین رهنما مدیر اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان اعلام کرد: به علت بارش برف که از دو روز پیش در منطقه دیلمان آغاز شده و ارتفاع آن به 25 سانتیمتر رسیده است، کلیه مدارس ابتدایی شیفت صبح این منطقه امروز تعطیل اعلام می شود.

وی افزود: همچنین به علت بارش برف ، مدارس ابتدایی شهرک تاریخی ماسوله امروز، تعطیل است.

بروز پدیده گرد و غبار موجب تعطیلی مدارس در برخی از مناطق استان هرمزگان شد.
گرد و خاک مدارس برخی از شهرستان های هرمزگان را تعطیل کرد (1 آذر 95)

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، بنا بر مصوبه ستاد بحران استان هرمزگان به دلیل شرایط نا مناسب جوی، مدارس شهرستان های بندرعباس، حاجی آباد، قشم، میناب، رودان، بندرخمیر، بندرلنگه و سیریک در تمام مقاطع تحصیلی امروز (دوشنبه) تعطیل است.

گفتنی است، اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان اعلام کرده است که در خصوص وضعیت فعالیت مدارس در روز سه شنبه پس از تصمیم گیری نتایج اعلام خواهد شد.
تعطیلی مدارس نوبت عصر در 7 شهرستان (1 آذر 95)

به گزارش ذاکرنیوز از بندرعباس، دانش هاشمی پور مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: مدارس شهرستان های بندرعباس، میناب، حاجی آباد، قشم، سیریک، بندرخمیر، رودان در تمام مقاطع تحصیلی نوبت عصر تعطیل است.

وی افزود: در خصوص وضعیت فعالیت مدارس در روز سه شنبه جزییات از طریق بخش خبری ساعت 20 صدا و سیمای مرکز خلیج فارس و همچنین روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان اعلام می شود.
گرد و غبار شدید مدارس نوبت ظهر رودان را به تعطیلی کشاند (1 آذر 95)

رودان- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش رودان گفت: شرایط نامساعد جوی و گرد و غبار شدید تمامی مدارس نوبت ظهر امروز دوشنبه یکم آذرماه 95 در این شهرستان را تعطیل کرد.

به گزارش دوشنبه ایرنا، احمد رحیمی پور به خبرنگاران افزود: درخصوص تعطیلی مدارس در روز سه شنبه هنوز تصمیمی اتخاذ نشده است و فعالیت مدارس در روز سه شنبه بستگی به شرایط جوی دارد.

انتهای پیام
/

آیا فردا سه شنبه مدارس تعطیل است؟

منبع: فارس، ایسنا، مهر، ...

آیا شنبه مدارس تعطیل است؟ - فردا

www.fardanews.com/fa/news/50655/آیا-شنبه-مدارس-تعطیل-است
وی درباره احتمال تعطیلی مدارس در روز شنبه تصریح کرد: مجری انتخابات وزارت کشور است و هر ... من فردا سه درس زمین شناسی رو امتحان دارم خواهش میکنم تعطیل کنید ...

آیا فردا سه شنبه 25 آبان 95 مدارس تهران تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس ...

nemonesoal.blog.ir/.../آیا-فردا-سه-شنبه-25-آبان-95-مدارس-تهران-ت...
Translate this page
6 days ago - خبرگزاری میزان: براساس اعلام کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران تمام مدارس ابتدایی، پیش دبستانی و مهدهای کودک پایتخت فردا سه شنبه تعطیل است.

وضعیت تعطیلی مدارس تهران 29 آبان 95 | آیا شنبه تعطیل است؟ :: نمونه ...

nemonesoal.blog.ir/.../وضعیت-تعطیلی-مدارس-تهران-24-آبان-95-آی...
Translate this page
2 days ago - برچسب ها: تعطیلی مدارس تهران 29 آبان 95، آیا شنبه 29 آبان 95 مدارس تهران تعطیل است؟، وضعیت تعطیلی مدارس تهران فردا، وضعیت تعطیلی مدارس ...

آیا شنبه 29 آبان 95 مدارس تعطیل است؟ | وضعیت تعطیلی مدارس :: نمونه ...

nemonesoal.blog.ir/.../آیا-فردا-چهارشنبه-26-آبان-95-مدارس-تعطیل-...
Translate this page
3 days ago - تعطیلی مدارس 29 آبان 95، وضعیت تعطیلی مدارس 29 آبان 95، آیا فردا شنبه 29 آبان 95 مدارس تعطیل است، تعطیلی مدارس فردا، آیا فردا شنبه مدارس ... ... در روز شنبه با نظر و تشخیص فرمانداران، مدارس سه شهرستان استان فردا تعطیل ...

فردا کدام مدارس تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس سه‌شنبه 25 آبان 95

www.kolbenews.ir/post/.../تعطیلی-مدارس-سه-شنبه-25-آبان-95.ht...
Translate this page
7 days ago - تعطیلی مدارس 25 آبان 95, سه‌شنبه 25 آبان 95 کدام مدارس تعطیل است؟ ... فردا تعطیل است؟,تعطیلی مدارس کرج 95/8/25,آیا سه‌شنبه تعطیل است ؟

تعطیلی مدارس

www.khabaronline.ir/tags/3179/تعطیلی-مدارس
Translate this page
ری آلوده‌ترین نقطه تهران/ تعطیلی مدارس در روز سه‌شنبه هنوز مشخص نیست/ مدارس دو شهر ... همه مدارس و دانشگاه‌های خوزستان فردا تعطیل است / گرد و غبار در اهواز بالا گرفت.

آیا سه شنبه 2 آذر 95 مدارس تعطیل است / ۹۵/۰۹/۰۲ | ﭘﻮﮐﻤﻮﻥ ﮔﻮ Pokémon GO

pokemongo.3ibblog.ir/.../آیا-سه-شنبه-2-آذر-95-مدارس-تعطیل-۹۵۰...
Translate this page
5 hours ago - برچسب : وضعیت تعطیلی مدارس 2 آذر 95,آیا مدارس فردا سه شنبه تعطیل است,وضعیت تعطیلی مدارس سه شنبه ۲ آذر ۹۵،آیا مدارس فردا تهران تعطیل است ...

آیا فردا سه شنبه 2 آذر 95 تعطیل است؟ | جدید 95 | عکس,دانلود,فیلم ...

kaber.ir/?p=85571
Translate this page
1 hour ago - برچسب ها:تعطیلی مدارس سه شنبه 2 آذر 95,سه شنبه 2 آذر 95 تعطیل است؟,2 آذر 95 تعطیل است؟,آبا فردا سه شنبه 2 آذر 95 تعطیل است؟,سه شنبه 2/9/95 ...

آیا فردا سه شنبه 25 آبان 95 مدارس تهران تعطیل است؟ - نکس وان موزیک

nex1music.avablog.ir/.../آیا+فردا+سه+شنبه+25+آبان+95+مدارس+ته...
Translate this page
7 days ago - آیا مدارس سه شنبه 25 آبان 95 تعطیل است؟ ، وضعیت تعطیلی مدارس تهران 25 آبان 95 | آیا فردا سه شنبه تعطیل است؟ ، آیا فردا سه شنبه 25 آبان 95 ...

تعطیلی مدارس | فرهنگ نیوز

www.farhangnews.ir/category/تعطیلی%20مدارس?items_per...20
Translate this page

مدارس ابتدایی تهران دوشنبه و سه‌شنبه تعطیل شدند. ... با بیان اینکه مدارس تهران شنبه دایر است، گفت: مدیران مدارس، سیستم‌های گرمایشی مدارس را فردا بررسی می‌کنند.

آیا فردا سه شنبه 2 آذر 95 مدارس مشهد تعطیل است ؟ - سایت تفریحی سنتر

www.tafrihicenter.ir/.../آیا-سه-شنبه-2-آذر-95-مدارس-مشهد-تعطیل-اس...
Translate this page
6 hours ago - آیا سه شنبه 2 آذر 95 مدارس استان خراسان رضوی تعطیل است ؟ آیا مدارس و ادارات و بانک ها مشهد سه شنبه 95/9/2 تعطیل است؟ آیا مدارس و دانشگاه ها و ادارات ...

آیا فردا سه شنبه 25 آبان 95 مدارس تهران تعطیل است

www.tafrihicenter.ir/Forum/Post/654
Translate this page
Nov 14, 2016 - Translate this page8 hours ago - برچسب ها: آیا فردا سه شنبه 25 آبان 95 مدارس تعطیل است؟ , وضعیت تعطیلی ... آیا مدارس تهران 25 روز سه شنبه آبان ...

جستجوی اخبار | خبر فارسی

khabarfarsi.com/search?page=2...مدارس...فردا+تعطیل+است...
Translate this page
مدارس در روز شنبه 29 آبان تعطیل نیستند · غار اصحاب کهف در کجا واقع شده است؟ ... انتخابات سال آینده سوت و کور است/دودش به چشم نظام می رود/قهر نمی کنم اما.

تعطیلی مدارس | خبر فارسی

khabarfarsi.com/tag/تعطیلی_مدارس
Translate this page
تعطیلی مدارس را برای فردا دوشنبه در پی داشته است. .... پیش از این بنا بر اعلام فرمانداری ها مدارس سه شهرستان شوش، اندیمشک و دشت آزادگان در روز شنبه تعطیل اعلام شده ..... هوا به مسافرت رفته است، آیا الان و در این شرایط زمان رفتن به گشت و گذار است؟

آیا فردا سه شنبه 18 آبان 95 مدارس تعطیل است ؟ - کنکور

konkur17.blogsky.com/1395/08/16/post-31/
Translate this page
Nov 8, 2016 - برچسب‌ها: مدارس و ادارات و بانک ها، سه شنبه 18 آبان، فردا سه شنبه 18 آبان، تعطیلی مدارس و ادارات، خبر تعطیلی مدارس و ادارات، اطلاعیه خبر تعطیلی ...

تعطیلی مدارس - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr News Agency

www.mehrnews.com/tag/تعطیلی+مدارس
Translate this page
مدارس ۳ شهرستان خوزستان فردا تعطیل است/آغاز کار ادارات ۹:۳۰. اهواز - مدارس نوبت صبح و بعدازظهر فردا سه شنبه در سه شهرستان استان خوزستان به علت آلودگی تعطیل ...

آیا سه شنبه 25 آبان 95 مدارس تهران تعطیل است ؟

borofun.ir/news/107873
Translate this page
6 days ago - nآیا مدارس و ادارات و بانک ها تهران سه شنبه 95/8/25 تعطیل است؟ ... خبر تعطیلی مدارس و ادارات سه شنبه 25 آبان 95 آیا فردا سه شنبه 25 آبان 95 مدارس ...

آیا چهارشنبه مدارس تعطیل می شوند؟ - پایگاه خبری تحلیلی استان نیوز

tnews.ir/news/300420349845.html
Translate this page
... مبنی بر تعطیلی مدارس در روز چهارشنبه (فردا) به این وزارتخانه اعلام نشده است. ... بر تعطیلی روز چهارشنبه (فردا) که بین دو تعطیلی رسمی سه‌شنبه و پنجشنبه قرار ...

آیا فردا چهارشنبه 26 آبان 95 مدارس تعطیل است؟ | وضعیت تعطیلی مدارس

chichidl.com/آیا-فردا-چهارشنبه-26-آبان-95-مدارس-تعطیل-اس/
Translate this page
5 days ago - آیا فردا چهارشنبه ۲۶ آبان ۹۵ مدارس اصفهان تعطیل است ؟، وضعیت تعطیلی مدارس تهران ۲۵ آبان ۹۵ | آیا فردا سه شنبه تعطیل است، وضعیت تعطیلی ...

سه شنبه 25 آبان 95 مدارس تعطیل است - نیو شادی

www.newshadi.ir/سه-شنبه-25-آبان-95-مدارس-تعطیل-است.html
Translate this page

6 days ago - ۱۴ ساعت پیش - آیا مدارس تهران ۲۵ آبان تعطیل است؟ دوستان از انجا که تهران آلودگی هوا دارد فردا و پس فردا ادامه دارد. فردایعنی دوشنبه 24 آبان تعطیل شد ...


[ بازدید : 931 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به ویکی پدیا فارسی است. || طراح قالب avazak.ir
ساخت وبلاگ تالار ایجاد وبلاگ عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک خرید آنتی ویروس دانلود آهنگ جدید دانلود تک آهنگ انجام پروژه متلب میهن ام پی تری پرینتر سه بعدی
بستن تبلیغات [X]